Ödeme ve Teslimat Bilgileri

KARGO ÜCRETİ :
  • 30,00 TL ve üzeri siparişleriniz il merkezi ve çiftlikköy geneli iki saatte kapınıza teslim gönderilmektedir. Ancak ek masraflar oluşturacak teslimatlarda  hizmet ücreti alıcıya aittir. Ürün iade veya değişimlerde, ürün ile ilgili teknik veya fiziksel hasarlar olmadığı sürece iade veya kargo ücreti  gönderen kişiye aittir.

SİPARİŞ TESLİMAT SÜRESİ:
  • Siparişinizi tamamladıktan birkaç dakika sonra, 2saatte.com tarafından e-posta adresinize ‘siparişiniz onaylanmıştır’ e-postası gönderilir. Siparişiniz alındıktan sonra taahhüt edilen süre içinde ürünleriniz paketlenir ve  teslim edilir. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresine iletilir, size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.

  • Stokta bulunan ürünler her gün saat 17:00'a kadar verilen siparişler aynı gün  teslim edilir. Teslimat Yalova içine aynı gün , Yalova dışına ise mesafeye göre değişerek 1-3 iş günü içinde teslim edilir. Hafta sonu Cumartesi verilen siparişler  Yalova içine aynı gün teslim edilir,Yalova dışına ise siparişi takip eden ilk iş gününde kargoya verilir.
  • Teslimat esnasında adreste bulunmamanız durumunda kurye şirketi tarafından "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Ziyaret notunu aldığınızda şirket ile iletişim kurarak paketinizin tekrar ücretsiz olarak adresinize ulaşmasını talep edebilirsiniz. İkinci kez adrese teslimde adreste bulunmamanız durumunda siparişinizi 2saate.com Şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

  • 2saatte.com'da verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim edilmektedir. Gönderilen hediye paketlerinde irsaliyede fiyat belirtilmeden ürününüz alıcıya teslim edilmekte. Hediye aldığınız ürünlerde alışveriş aşamasında 'fatura ve teslimat adresi farklı olacak' seçeneğini işaretlemeniz durumunda fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı olarak belirtebilirsiniz.

ÜRÜN TESLİMATINDA ÖNEMLİ HUSULAR:
  • Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet talep edecektir. Bu nedenle teslimatı alırken belgenizi yanınıza almayı unutmayınız. . Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise teslimat esnasında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürününüz size gönderilecektir.

  • Sorunlu kargo / ürün durumunda satis@2saatte.com adresine sipariş numaranızı da belirterek durumu anlatan bir e-posta göndermenizi rica ederiz. e-postanıza iki (2) iş günü içinde cevap verilecektir.

SİPARİŞ İPTALİ HAKKINDA BİLGİ:

  • Sipariş iptalleriniz için sipariş verdiğiniz gün satis@2saatte.com adresimize mail gönderebilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişler için iptal işlemi yapılamaz. İade prosedürü uygulanır.Önceden haber vermeksizin herhangi bir ürünün sipariş miktarını sınırlama ve/veya herhangi bir müşteriye hizmet vermekten imtina etme hakkını saklı tutar. Herhangi bir siparişin onayından önce verilen bilgilerin doğrulanması zorunlu tutulabilir.